Topdoors

zn. Topdoors, dveře prvotřídní kvality české výroby dodávané do Vašeho interiéru bytu na míru.
Pořiďte si své nové dveře Topdoors ( interiérové dveře, vnitřní dveře, posuvné dveře, celoskleněné dveře, prosklené dveře, dřevěné dveře, lamelové dveře, bezpečnostní dveře ), přesně dle Vašeho přání v našich prodejnách, dveře včetně zárubní.

Dveře Topdoors

Zárubně Topdoors

Dveře včetně bezpečnostního kování a zámků, klik, zárubně zn. Sapeli - dřevěné i kovové zárubně.
Zárubně zn. Topdoors upravíme na míru
Dveře znamenají nejen interiéru. Dveře jsou i moderním, variabilním designovým prvkem. Zárubně spojují dveře se zdí a umožňují dveřím dokonalou souhru a funkčnost, otvírání dveří do vnitřku či ven.

Interiérové dveře Topdoors

interiérové dveře zn. Topdoors oddělují jednotlivé části interiéru, interiérové dveře mají svou ochrannou a estetickou funkci.
Trendy v oblasti interiérových dveří v poslední době velí jednoznačně - skleněná výplň a to alespoň částečně.
Prosklené interiérové dveře jsou nedílnou součástí domova, jako výplň se používá matné nebo vzorované sklo.
Interiérové dveře se skleněnou výplní prosvětlí interiér, dveře se skleněnou výplní jsou vítaným prvkem v moderních interiérech, které se díky tomu zdají větší.

Vstupní dveře Topdoors
Posuvné dveře Topdoors

Posuvné dveře Topdoors šetří místo v interiéru budují se buď do zdi v rámu či na stěnu
Posuvné dveře se vyrábějí v jednokřídlých nebo dvoukřídlých variantách, v různých kombinacích s pevnými částmi, dostupné v dřevěném provedení s kvalitními tepelně-izolačními vlastnostmi.
Dřevěné posuvné dveře jsou elegantním spojením interiéru a exteriéru, pohodlné ovládání a elegance posuvných dveří zn. Sapeli, přirozeně propojuje interiér s exteriérem.

Variant dveří zn. Topdoors je bezpočet dveře se používají nejen k zabezpečení interiéru bytu ( bezpečnostní dveře Sapeli ), ale i k rozdělení místností, dle velikosti místnosti jako izolátor hluku. Dveře Sapeli dotvářejí útulné bydlení i komfort, bezpečí.
Naší prodejnu naleznete: Praha, Na kopečku 1282/1

. . .